Akreditovali smo školu u MikroTik Akademiju

Srednja Škola Nikola Tesla iz Leposavića je uspešno se pridružila porodici savremenih obrazovnih institucija koje u okviru redovne nastave, kroz predmet računarske mreže i komunikacije, mogu da na laboratorijskim vežbama učenicima pruže mogućnost da steknu MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) sertifikat. Na predlog Visoke ICT škole iz Beograda i u našoj školi održan je trening od 30 časova (5 dana) gde je grupa profesora naše škole pohađala i na kraju položila za sertifikat kojim se akredituje Srednja škola Nikola Tesla iz Leposavića u Mikrotik Akademiju.

 

U našoj školi uradjen je trening za profesore i akreditacija ustanove u Mikrotik Akademiju, čime ustanova pruža bolja znanja učenicima za veštine umrežavanja računara i upravljanja internetom pomoću  MikroTik mrežne opreme.

 

Slika sa deodele završne dodele oreme školi za potrebe MikroTik akademije.

Podeli prijateljima

One Thought to “2017-05-30 – Akreditovali smo školu u MikroTik Akademiju”

  1. I do believe all օf the concepts you’ve presented on ʏour post.
    They’re very convincing and will definitely work. Nonethelеss,
    the posts are very brief for novices. May just you pleaѕe extend
    them a bit from next time? Thanks for the post.

Leave a Comment