2017-05-30 – Akreditovali smo školu u MikroTik Akademiju

Akreditovali smo školu u MikroTik Akademiju

Srednja Škola Nikola Tesla iz Leposavića je uspešno se pridružila porodici savremenih obrazovnih institucija koje u okviru redovne nastave, kroz predmet računarske mreže i komunikacije, mogu da na laboratorijskim vežbama učenicima pruže mogućnost da steknu MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) sertifikat. Na predlog Visoke ICT škole iz Beograda i u našoj školi održan je trening od 30 časova (5 dana) gde je grupa profesora naše škole pohađala i na kraju položila za sertifikat kojim se akredituje Srednja škola Nikola Tesla iz Leposavića u Mikrotik Akademiju.

 

U našoj školi uradjen je trening za profesore i akreditacija ustanove u Mikrotik Akademiju, čime ustanova pruža bolja znanja učenicima za veštine umrežavanja računara i upravljanja internetom pomoću  MikroTik mrežne opreme.

Profesori koji su položili obuku za Mikrotik Akademiju su:

  1. Milosavljević Srboljub
  2. Radosavljević Mirjana
  3. Mihajlović Milan
  4. Mladenović-Ugrinović Tatjana

 

Slika sa deodele završne dodele opreme školi za potrebe MikroTik akademije.

[foogallery id=”765″]