О ПОРТАЛУ МОЈА СРЕДЊА ШКОЛА

Портал Моја средња школа, посвећен је завршном испиту за школску 2021/2022. годину и пријемном испиту и упису у средње школе за школску 2022/2023. годину, за школе чији су оснивачи Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе.

Изузетак представљају музичке, балетске и школе за ученике са сметњама у развоју и инвалидитетом јер оне самостално реализују упис.

На овим страницама можете проверити све евидентиране податке за конкретног ученика, али и пронаћи све статистичке податке о основним и средњим школама, као и друге информације које могу помоћи у правилном одабиру будуће школе.

Порталом Моја средња школа управља Министарство просвете, науке и технолошког развоја и одговорно је за садржај који се на њему налази, а у складу са политиком приватности и Законом о заштити података о личности.

www.mojasrednjaskola.gov.rs