OSNOVNA ŠKOLA

SREDNJA ŠKOLA

– direktoru

PREDET: Obaveštenje o Konkursu “Magija je u rukama nastavnika” – izbor najboljih primera nastave na daljinu

Poštovana/-i,

Obaveštavamo vas da su NALED i Organizacija za razvoj karijere i omladinskog preduzetništva Connecting“ u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Zavodom za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i Republičkim sekretarijatom za javne politike, a uz podršku Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID), raspisali Konkurs za izbor najboljih primera nastave na daljinu pod nazivom “Magija je u rukama nastavnika”.

Potrebno je da upoznate nastavnike iz Vaše škole sa priloženim pravilima učešća na konkursu i testom najave konkursa. Nadamo se da će nastavnici biti motivisani da učestvuju na konkursu, jer je period nastave na daljinu pokazao da postoje i da se primenjuju brojna inovativna i kreativna rešenja za osiguranje kvaliteta nastave.

Srdačno,

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja

MATERIJALI ZA PRIJAVU NA KONKURS:

1. PRAVILA_KONKURSA-NAJBOLJА-NASTAVА-NA-DALJINU2020

2. TEKST-NAJAVE-ONLINE-NASTAVA